Термін повернення товару
Якщо вам не підійшла модель або розмір, ми пропонуємо безкоштовне кур'єрське повернення відразу з відшкодуванням повної вартості товару або протягом 14 днів з дня доставки за винятком ціни доставки. Ми рекомендуємо оформити повернення протягом перших 7 днів з моменту отримання замовлення, щоб укластися у встановлені терміни. Якщо ви хочете обміняти товар, спочатку потрібно оформити повернення, а потім оформити нове замовлення.

Процедура повернення товару
Вам необхідно у вільній зателефонувати компанії, вказаному на сайті. Товар повинен відповідати «Вимогам повернення товару».

Вимоги до повернення товару
Для повернення вам необхідно надати товар у його первісному вигляді: без пошкоджень та слідів використання, з оригінальними лейбами, бирками та упаковкою, неношеним, не стираним, не пошкодженим та не використаним.
Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині Vzuti, регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".
Ми залишаємо за собою право не приймати повернені товари, якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали. Для аргументації своєї позиції ми завжди надсилаємо фотографії з невідповідністю.
У разі повернення покупець сплачує зворотню доставку.

Повернення коштів
Після отримання повернення та підтвердження, що вимоги до товару, що повертається, дотримані, ми повернемо вам оплату.